Ceny zabiegów botoxu

Medycyna estetyczna przeżywa niesłabnący rozkwit zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Wśród tych, na które najczęściej decydują się Pacjenci jest botox. Kraków nie słynie z niskich cen zabiegów estetycznych, ale to solidność ich wykonania jest najważniejsza. Klinika http://drpabianczyk.pl , jako specjaliści dostosowuje cenę do jakości wykonania usługi i wykonany przez nich Botox , jest bardzo opłacalny – dlatego warto tam zajrzeć.

 

 


Ile kosztuje zabieg botoxu?

Ogólny koszt wykonania zabiegu botoxu w Krakowie jest zróżnicowany ze względu na przeróżne kryteria. Pierwszym, niewątpliwie najważniejszym jest ilość miejsc, w których zmarszczki chcemy wygładzić. Im więcej partii jest nimi obdarzone, tym drożej wyniesie nas zabieg botoxu. Kolejnym czynnikiem determinującym koszt wykonania botoxu są miejsca, na które chcemy zastosować preparat. Najdroższe jest wstrzyknięcie botoxu w górne partie twarzy. Koszt wykonania zabiegu w większym mieście, np. w Krakowie, na wspomniane partie plasuje się w okolicach 1.800 zł.

 

 

qwer (15)

 

Wygładzania zmarszczek na dolnych partiach twarzy za pomocą botoxu jest już nieco tańsze. Tutaj koszt oscyluje w granicach 1.400 zł. W jej skład wchodzi wygładzenie zmarszczek w okolicach:

  • ust,
  • policzków,
  • brody.

Należy również pamiętać, iż wstrzykiwanie botoxu jest czasami zabronione.