Matryca energetyczna i inne spojrzenie na problemy zdrowotne.

Related Post

  • No related post.

To o czym napiszę może niektórym wydać się kontrowersyjne, ale zaryzykuję. I powiem tylko, że nie jest moją intencją nikogo pouczać ani nie chcę być nietaktowną w stosunku do czyjejś choroby. Na problemy zdrowotne można patrzeć na różne sposoby.

Piszę te słowa także z własnej perspektywy. Sama miałam w życiu ciężkie momenty i zdaję sobie sprawę, po prostu wiem, że takie ciężkie momenty mogą być dla człowieka błogosławieństwem. Szczególnie gdy patrzy się na nie z perspektywy czasu, już po fakcie. Owszem, wiele osób wpada w dołek, depresję, poczucie beznadziei czy gorszości, ale to jest osobisty wybór, którego osobiście nie polecam. Ale równie dobrze wiem jak to jest, bo zachowujemy się tak, reagujemy w ciężkich momentach też jest naszym wyborem. Energia, która w nas jest oddziałuje na nasze myślenie.

Matryca w której się znajduje nic innego, ale tworzy nas samych. Spytacie się jak to? A ja powiem a całkiem zwyczajnie! Matryca energetyczna uwalnia tkwiące w nas pokłady emocji. W momencie kiedy jest nam źle, patrzymy na wszystko negatywnymi oczami i żadne pozytywne słowo nie wywrze zmiany. Ciężko było do mnie dojść w momencie dla mnie depresyjnym, mówię sobie całe życie jest przede mną a ja się użalam nad sobą. Wtedy trafiłam na wspaniałe warsztaty udzielane przez specjalistów, dzięki nim , zmieniłam to, pogodziłam się ze samą sobą a w środku emanuje pozytywna matryca energetyczna. Jak to zrobiłam? Uwierzyłam w siebie, poczułam się super. A mój złoty środek, to pozytywna energia we mnie samej. Matryca w której się wszystko kłębi może Ci tylko pomóc jak zrozumiesz, że każda przeszkoda nawet zdrowotna jest możliwa do pokonania.

Więcej ? Odsyłam do… www.annakubica.com

Leave a Comment