Trendy wiosna 2016

Wiosna usłana kwiatami

Wzory, kwiaty, desenie – to wszystko w sezonie wiosennym będzie święcić swoje triumfy. Chcąc być modną w tym sezonie należy zaopatrzyć się w ubrania, które mają duże wzory, najlepiej aby miały one odniesienie do natury. Modne będąc więc przedstawienia ptaków, zwłaszcza te z barwnymi piórami i długimi ogonami, innym często pojawiającym się motywem są różnobarwne motyle i oczywiście hit sezonu, czyli – kwiaty. Duże, kolorowe, wyróżniające się na tle ubrań kwieciste desenie, to coś co absolutnie musi zawinąć w szafie każdej z nas.

Do mody wraca również – apaszka. Delikatne chusty owijane wokół szyi powinny mieć podobnie jak inne ubrania duże wzory i intensywne kolory.

Wiosna w tym sezonie ma być romantyczna, nadal w modzie są spódnice i sukienki wszelakiego rodzaju. Od krótkich mini po długie do połowy łydki kiecki. Jedna zasada – nadal powinny być rozkloszowane. Spódnice i sukienki w trapez, rozkloszowane a do tego z delikatną lamówką u dołu – to tego należy spodziewać się wiosną na ulicach.

Kolory aplikacji powinny być wyraziste i mocno nasycone, zaś same ubrania raczej przyjmują delikatne kolory. W modzie wiosennej znajdziecie brązy, pomarańcze, błękity, biel i czerwień oraz wszelkie odcienie różu.